fbpx
Türkiye'nin her yerinden
444 8 784

CCTV Kamera Sistemleri

Anasayfa » CCTV Kamera Sistemleri
CCTV - Kamera Sistemleri
CCTV Kamera sistemleri hakkında bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Kamera sistemi nedir ?
Güvenlik kameraları ile ev ya da iş yerinizi koruma altına alabilir, sürekli erişebileceğiniz video akışı oluşturabilirsiniz. Güvenlik kamerasında doğru seçim çok önemlidir. İzlenecek olan mekan, mekanın şartları örneğin; gece çekim olacak mı? iç ya da dış mekan mı? Kamera ne kadar yükseklikte olacak? Kayıtların süresi ve kalitesi? Kayıt için gerekli olan disk yapısı? Ortam sıcaklık değerleri gibi bir çok etken bulunmaktadır. CGS Güvenlik Ücretsiz Keşif hizmetimiz ile size en uygun ürünleri sunmakta ve ürünler hakkında detaylı bilgi vermekteyiz.

Kamera sistemleri ile kayıt yapabilir, kayıtları izleyebilir, kayıtları dilediğiniz gibi silebilirsiniz. Anlık olarak bilgisayar, tablet, telefon gibi cihazlardan kameralarınıza erişebilir, görüntü akışı sağlayabilirsiniz. Kamera sistemleri, girilmesi sınırlı veya yasak olan bölgelerin kontrolü ve gerekirse bütün gelişen olayların, delil teşkil edecek şekilde uzun zamanlı olarak kayıt altına alınmasını sağlar. Lokasyona dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı veya lokasyon içerisinden dışarı doğru yapılacak olan istenmeyen olayları denetler ve kayıt altına alır.

Alarm ve Kamera sistemlerinin hırsızlar üzerinde caydırıcı bir etkisi olduğu bilinmektedir. Doğru ürün seçimi, zayıf noktaların tespiti, kullanılacak donanım hakkında bilgi aktarımı, donanımın kullanılması için müşteriye eğitim verilmesi, ürünlerin montajı, sistemin devreye alınması hizmetlerimizden sadece bazılarıdır. 1992’den günümüze hizmet veren firmamız güvencesi ile uygun fiyatlara kamera sistemi sahibi olabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden internete erişimi olan telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan evinize veya iş yerinize bağlanarak izleyebilirsiniz. Çocuğunuz evde bakıcısı ile yalnız kalıyorsa dilediğiniz gibi izleyebilir, takip edebilirsiniz. Ofise sürekli olarak gitme şansınız yoksa ya da tercih etmiyorsanız kamera sisteminiz ile oradaymış gibi iş yerinize hakim olabilirsiniz.

Kamera Sistemleri ile Yapabilecekleriniz

  • Ev ya da iş yerinizi 7 gün 24 saat izleyebilir ya da kayıt edebilirsiniz
  • İç mekan, dış mekan fark etmeksizin izleyebilir ya da kayıt edebilirsiniz
  • Bilgisayar, telefon, tablet gibi cihazlardan kayıtları izleyebilir, anlık akış başlatabilirsiniz
  • FullHD kayıt seçeneği
  • Ortam seslerini kayıt edebilme
  • Kayıtlarınızı dilediğiniz gibi yönetebilme. Silme, dışarı aktarma vb.
  • Gece çekim desteği
  • Aşırı sıcak ya da aşırı soğuk havalarda çalışabilme
  • Kablolu ve kablosuz seçeneği
  • Upgrade seçeneği

CGS Güvenlik - Kamera Sistemleri Tanıtım Videosu

 

Kamera Sistemi Satın Almak İçin Ne Yapmalıyım?
Ev ya da iş yeriniz için kamera sistemi almak istiyorsunuz ve bu sistemler hakkında hiç bir bilginiz yok. Hiç sorun değil. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile deneyimli ekibimiz ev ya da iş yerinizde keşif yaparak size en uygun ürün ya da ürünleri sunuyor olacak. Yine bu ürünler hakkında size detaylı bilgi aktarımı sağlanıyor olacak.

Türkiye’nin her yerinden 444 8 784 nolu telefon numaramızı arayabilir ya da tıklayarak ücretsiz keşif formumuzu doldurabilirsiniz.

X