fbpx
Türkiye'nin her yerinden
444 8 784

Kiralık Alarm Sistemleri

Anasayfa » Kiralık Alarm Sistemleri
Kiralık Alarm Sistemleri
Kiralık Alarm Sistemleri hakkında bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Kiralık Alarm SistemiEv ya da iş yeriniz için alarm sistemini satın almak yerine kiralamayı tercih edebilirsiniz. Kiralık alarm sistemi hizmetimizde ürün mülkiyeti firmamıza ait olacaktır. Aboneliğiniz süresi boyunca sınırsız ürün garantisi, CGS Alarm izleme merkezi hizmeti ücretsiz olarak tarafımızdan sunulacak  ve sadece akü, pil değişim ücretleri talep edilecektir. CGS Güvenlik Türk Lirası ile işlem yapmakta ve taahhüt istememektedir. Aylık uygun fiyatlara ev ya da iş yerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Ücretsiz keşif hizmetimiz ile birlikte gerekli olan bileşenleri tespit ediyor ve size anlık olarak bilgi aktarıyoruz. Alarm Sisteminin montajı yapıldıktan sonra ayrıca eğitim alıyor olacaksınız. (Firmamızın deneyimli personeli gerekli eğitimi sağlıyor olacak) Eğitim sonrasında alarm sisteminizi kurabilir, kapatabilir, şifrenizi değiştirebilir, yeni kullanıcı ekleyebilirsiniz. Kiralama hizmeti süresince CGS Güvenlikten teknik destek alabilir, 7 gün 24 saat alarm merkezi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

CGS Güvenlik - Kiralık Alarm Sistemleri Tanıtım Videosu

 

Alarm Sistemi Kiralamak İçin Ne Yapmalıyım?
Ev ya da iş yeriniz için alarm sistemi kiralamak istiyorsunuz ve bu sistemler hakkında hiç bir bilginiz yok. Hiç sorun değil. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile deneyimli ekibimiz ev ya da iş yerinizde keşif yaparak size en uygun ürün ya da ürünleri sunuyor olacak. Yine bu ürünler hakkında size detaylı bilgi aktarımı sağlanıyor olacak.

Türkiye’nin her yerinden 444 8 784 nolu telefon numaramızı arayabilir ya da tıklayarak ücretsiz keşif formumuzu doldurabilirsiniz.

X