fbpx
Türkiye'nin her yerinden
444 8 784

Hırsız Alarm Sistemleri

Anasayfa » Hırsız Alarm Sistemleri
Alarm Sistemleri
Hırsız alarm sistemleri hakkında bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Alarm sistemi nedir ?
CGS Güvenlik - Alarm SistemleriAlarm sistemleri, sizin ya da sevdiklerinizin can ve mal güvenliğini korumak amacı ile tasarlanmış güvenlik sistemleridir. Günümüzde kablolu ya da kablosuz olmak üzere farklı türden alarm sistemleri çözüm olarak sunulmaktadır. Alarm Sistemleri ile ev ya da iş yerinizi oldukça uygun fiyatlara çok daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Başta hırsızlık olmak üzere yangın, tıbbi durumlara karşı önlem alabilirsiniz. Ayrıca tehdit altında alarm sistemini kullanarak kolluk kuvvetlerinin en kısa sürede size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin tehdit altında alarm sistemini kurma ya da kapatma veya panik butonuna basmak gibi.

Alarm merkezi hizmeti sayesinde 7/24 esası ile ev ya da iş yeriniz takip edilir. Olası durumlarda polis, itfaiye, ambulans anında haberdar edilir. Ayrıca belirtilen kişi ya da kişilere haber verilir. Hırsızlar üzerinde alarm sistemlerinin etkin bir caydırıcılığın olduğu bilinmektedir. Bu sistemler yapı gereği yetkisiz kişiler tarafından sabote edilemez (örneğin sirene müdahale anında siren çok sesli ses çıkarır ve iç kısımda yer alan diğer sireni tetikler) ya da kapatılamaz.

CGS Güvenlik Sistemleri olarak 1992 yılından beri sektör içerisinde yer almakta ve yakın teknolojileri takip etmekteyiz. Başta CGS PRO PLUS ürünümüz olmak üzere alarm sistemleri satış ve alarm sistemleri kiralama konusunda çözüm üretmekteyiz (CCTV/Kamera vb. çözümlerimiz ayrıca bulunmaktadır). Konut alarm sistemi ya da iş yeri alarm sistemi ürünlerimizi kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz.

Kurumsal firma güvencesi ile siz de alarm sistemi sahibi olabilirsiniz. Yüksek ücretlere, yıllar süren taahhütlere, sadece 3/5 ay indirimli ücret ödeyip akabinde yüksek ücretler ödemeye son.

CGS Güvenlik - Hırsız Alarm Sistemleri Tanıtım Videosu

 

Alarm Sistemi Almak İçin Ne Yapmalıyım?
Ev ya da iş yeriniz için alarm sistemi almak istiyorsunuz ve bu sistemler hakkında hiç bir bilginiz yok. Hiç sorun değil. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile deneyimli ekibimiz ev ya da iş yerinizde keşif yaparak size en uygun ürün ya da ürünleri sunuyor olacak. Yine bu ürünler hakkında size detaylı bilgi aktarımı sağlanıyor olacak.

Alarm Sistemi fiyatları ve bilgi için; Türkiye’nin her yerinden 444 8 784 nolu telefon numaramızı arayabilir ya da tıklayarak ücretsiz keşif formumuzu doldurabilirsiniz.

X