fbpx
Türkiye'nin her yerinden
444 8 784

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Güvenlikte Evrensel Değerler
1992 Yılında Güvenlik sektörüne giren CGS Güvenlik Sistemleri, sektörde 30 yıllık tecrübesiyle, deneyimli ve güçlü bir güvenlik sistemleri organizasyonudur. “Güvenlikte Evrensel Değerler” ilkesiyle kısa zamanda güvenlik sektörünün lider markalarından biri haline gelen CGS, müşterilerine destek ve hizmetlerini doğru zamanda vererek, mesleğinin güvenilir sınırlar içerisinde yapılmasını sağlamaktadır.

Kurumsal Firma Güvencesi
Güvenlik hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve müşterilerimize entegre hizmet sağlamayı misyon edinen CGS, bu ana felsefeye bağlı kalarak çalışmalarını 4 ana çerçevede gerçekleştirir.

 

VİZYONUMUZ
Güvenlik, hem ticari kuruluşlar hem de bireysel müşteriler için önemli bir konu haline gelmiştir. CGS Güvenlik, hem güvenliğinizi sağlamak hem de iş yeriniz de operasyonel verimliliğinizi arttırmanızı sağlar. Alarm, Kamera, Kartlı geçiş ve Personel Takip sistemleri, iş süreçlerinin optimize edilmesine ve verimliliğin arttırılmasına yardımcı olurken, sunduğu kalite, güvenlik ve güvenilirlik müşterilerin başarısı için anahtar rol oynar

MİSYONUMUZ
CGS Güvenlik başarısındaki temel faktörlerden olan bilgi birikimi ve güvenilirlik, şirketin genel portföyü içinde giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Şimdiden mevcut müşterilerin referansları CGS Güvenlik’in satışlarının yarısından fazlasını etkilemektedir ve bu rakam sürekli olarak artmaktadır. Hizmetlerimiz müşterilerimize işlerini rahatça sürdürmeleri ve sürekli yenilenen zorluklara ayak uydurmalarını sağlayacak şekilde dizayn ediliyor. Aynı zamanda tüm sektörü yakından gözlemleyerek müşterilerimize uygun fiyatlarda çözümler sunarak uzun vadeli ve güvenilir bir ortaklık sunuyoruz.

X